Novinky

E.ON rozšiřuje svoji síť CNG o nové plničky ve Strakonicích a Milevsku, 27. 11. 2020

V tomto a na začátku příštího týdne společnost E.ON přidává do své sítě další dvě plničky CNG. Jedna úplně nová vznikla ve Strakonicích na výpadovce na Písek v areálu firmy AutoGas Centrum na adrese Písecká 1115. Uživatelé ji mohou využívat 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a platit se u ní dá CNG kartou, klasickou platební kartou i kartou CCS. „Tento areál by se měl do budoucna rozrůstat. My tam v příštím roce plánujeme postavit i dobíjecí stanici pro elektromobily,“ popisuje další plány Petr Hrubý z oddělení Mobility Services společnosti E.ON. 

Nově do své sítě E.ON od úterý 1. prosince zařadí i plnicí stanici CNG v Milevsku, kterou přebírá od současného provozovatele. Na ní zatím mohou řidiči platit CNG kartou a klasickou platební kartou. V brzké době by se na ní mohla dát použít také karta CCS. Plnicí stanici najdou motoristé na Pražské ulici a je jim k dispozici nonstop. 

Celkově se jedná o 29. a 30. stanici v síti společnosti E.ON. Jen v Jihočeském kraji najdou řidiči aktuálně devět plniček. Kromě Milevska a Strakonic jsou ještě dvě stanice v Českých Budějovicích a v Písku a po jedné v Českém Krumlově, Jindřichově Hradci a Prachaticích.

Zdroj: Českobudějovický deník 
Datum: 27. 11. 2020

Český plynárenský svaz