Novinky

V Teplicích myslí na parkování pro auta na CNG , 01. 08. 2013

TEPLICE Nákupní centrum Galerie Teplice u náměstí Svobody bude hotové až příští rok na jaře, už teď je podle manažera projektu Lukáše Čepelky z 80 procent obsazené obchodníky. "Jsou to značky, které se pohybují na českém trhu. Možná nějaká nová na české hřiště vstoupí, rozhodně to ale nebude v Teplicích, ale v Praze nebo nějakém velkém městě. Nesnažíme se o nějaký luxus, zejména ne ve městě velikosti Teplic a v tomto regionu," vysvětlil Čepelka.

Galerii Teplice jde o to, aby zde lidé našli příjemné prostředí. Kabát centra proto navrhovali renomovaní britští architekti studia Benoy, všude je spousta přírodních materiálů, skla, světla a zeleně.

Myslelo se prý i na řidiče
Parkovací plochy v přízemí i pod střechou budou mít kvůli pohodlnějšímu parkování oblé sloupy, příjezd i místa pro stání budou širší a budou sem smět i auta na plyn. Kolik se tu za parkování bude platit a jestli první hodina bude zdarma jako v jiných nákupních pasážích, se ale zatím neví. "O ceně jsme ještě nemluvili, ale s nějakou dobou zdarma počítáme. Praxe ukáže," sdělil Čepelka.

Ze zdroje: regionální MF Dnes – Severní Čechy
Autor: Andrea Angermannová
Datum: 1. 8. 2013

Český plynárenský svaz

Jazyk: