Novinky

Bonett posiluje svou pozici ve východních Čechách, 21. 08. 2017

Bonett posiluje svou pozici ve východních Čechách, kde otevřel další nové plnicí stanice CNG v Náchodě a v Pardubicích. V současné době provozuje již 29 vlastních stanic.

Zelená energie do CNG autobusů. Ministerstvo podpoří využití bioplynu v dopravě, 31. 07. 2017

Ministerstvo průmyslu a obchodu spustí podporu bioplynu na pohon městských autobusů. Výhody jízdy na zelenou energii mohou užívat třeba i zemědělci.

Zemní plyn si zaslouží podporu, 31. 07. 2017

Je nám blízký koncept smart cities, ke kterému patří i náhrada benzinu a nafty za ekologicky přijatelnější zemní plyn, říká Pavel Janeček, předseda představenstva Pražské plynárenské

KŘETÍNSKÝ DOSTAL 410 MILIONŮ, 20. 07. 2017

EURODOTACI VE VÝŠI 410 MILIONŮ KORUN ZÍSKALA SPOLEČNOST SLOVENSKÝ PLYNÁRENSKÝ PRIEMYSEL (SPP). TA PATŘÍ POD KŘÍDLA ENERGETICKÉHO A PRŮMYSLOVÉHO HOLDINGU (EPH) ČESKÉHO MILIARDÁŘE DANIELA KŘETÍNSKÉHO.

Stát dál podpoří řidiče s auty na plyn či elektřinu, 13. 07. 2017

Česká republika hodlá i nadále podporovat řidiče, kteří si koupí ekologičtější automobil s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG), vodík či elektřinu.

Vozy na CNG mají pozitivní vliv na emise oxidů dusíku, říká česká studie, 13. 07. 2017

Podle dat Sdružení automobilového průmyslu je v Česku celkově registrováno přes sedm milionů vozidel. Podíl těch s pohonem na CNG tak činí necelé tři desetiny procenta.

Český plynárenský svaz

Jazyk: